Лудогорец изигра поредния си слаб мач и загуби от Локомотив Пловдив с 0:1

Лудогорец - Локомотив Пловдив

Кризата в Лудогорец е факт. След отпадането от борбата за участие в Шампионска лига “Орлите” допуснаха поредната си загуба, този път на “Лудогорец Арена”.
Локомотив (Пд) победи сензационно Лудогорец като гост в третия кръг на Първа професионална лига – 1:0.

Единственият гол падна в 86-ата минута, когато Филип Михалевич открадна топката от Рафаел Форстър и я прати във вратата. Попадението дойде като пълен шок, това бе първи удар на гостите изобщо в рамката на вратата, а грешката на бразилския бранител Форстър е направо безумна.

Лудогорец очевидно е в криза, след като в четвърти пореден мач няма победа. В тези двубои шампионите са вкарали само едно попадение, което е направо нелепо при амбициите и класата им.