Левски и Лудогорец не успяха да се победят

левски-лудогорец

Пред близо 16 000 зрители на стадион “Георги Аспарухов” Левски и Лудогорец завършиха при резултат 0:0 в отложен мач от първия кръг на Първа лига.

Двубоят се превърна в най-посетената среща за сезона в Първа лига, като привържениците на “Левски” изпълниха стадиона си.

Мачът беше оспорван, изпълнен с грубости, но без много футболно зрелище. Лудогорец имаше повече удари, но не успя да се възползва от това, че дълго игра с човек повече.
През първата част беше изгонен вратарят на “Левски” Божидар Митрев, а в 79-ата минута Сисиньо получи директен червен картон.

След това равенство Лудогорец остава на втората позиция с 15 точки, Левски дели третото място с Черно море с по 14, а лидер е ЦСКА-София с 16.