Лудогорец Разград е Шампион за четвърта поредна година

лудогорец разград

Лудогорец Разград узакони четвъртата си поредна шампионска титла в А група.
“Орлите” си осигуриха първото място два кръга преди края след победа с 4:1 срещу “Локомотив” (София).
Лудогорец стана едва вторият клуб в историята на А група с повече от 3 поредни шампионски титли след ЦСКА.

Мачът на “Лудогорец арена” започна след откриването на новия сектор “Козмин Моци”. Лентата беше прерязана от министър председателя на България Бойко Борисов, президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов, министрите Лиляна Павлова и Владислав Горанов, както и кмета на Разград Денчо Бояджиев.
Преди мача Деси Слава изпя новия химн на клуба, а малката Крисия – “Моя страна, моя България”.

трибуна моци откриване

След рязането на ленти дойде време за футбол, с пълна доминация на терена Лудогорец доказа че заслужава четвъртата поредна титла и ще гони ново участие в групите на Шампионска лига.

Още в началото Лудогорец стартира вихрено с неспирни атаки, а Локомотив изпитваше сериозни трудности да ги спира заради скоростта в разиграванията на домакините.
Марселиньо откри резултата, а след него Кишада се разписа на два пъти, Мисиджан покачи резултата с четвърти гол. Даниел Генов вкара почетен гол за Локомотив с отлично изпълнен пряк свободен удар, който препарира вратаря на “Орлите” Иван Чворович.

Веднага след мача започнаха и празненствата.

“Честита ви титла, честита ви трибуна, честита ви победа!”. С тези думи започна концертът на звездата на фолка Цеца Величкович на стадион “Лудогорец Арена” в Разград.
Преди да излезе Цеца публиката бе подгряна от Джена, която поздрави родния си Разград.
Сръбската звезда взриви публиката с изпълнения на най-известните си хитове.
Концертът на Цеца Величкович завърши с грандиозна заря.

цеца величкович в разград

Празникът продължи с афтър парти за отбрани лица. На него Цеца пя за специалните гости на шампионите от футболния елит и други официални лица.