Лудогорец Разград – Реал Мадрид – 01.10.2014г.

лудогорец-реал мадрид

Звездният тим на Реал Мадрид ще гостува на българския футболен шампион Лудогорец Разград в сряда – 1 октомври, на стадион “Васил Левски” в София.

Сблъсъкът между дебютанта в груповата фаза Лудогорец и десеткратния шампион на Европа Реал Мадрид започва в 21:45ч. и ще бъде предаван пряко в ефира на bTV Action.

Срещата ще бъде ръководена от шотландска съдийска бригада. Главен рефер ще бъде 42-годишният юрисконсулт от Единбург Крейг Томсън, а негови помощници ще бъдат Алън Мълвани и Деймиън МакГрейт. Допълнителни съдии зад вратите ще бъдат Стивън МакЛийн и Кевин Кланси. За четвърти арбитър е определен Дейвид МакГийчи.Националният стадион “Васил Левски” вече е напълно готов да приеме срещата от Шампионската лига Лудогорец – Реал Мадрид. В последните двайсетина дни бе направен сериозен ремонт на съоръжението, за да покрие множеството препоръки на УЕФА.

Отборът на Реал Мадрид е вече в България с всичките си звезди. Кордон от десетки полицаи, патрулки и униформени не позволи на феновете да видят любимците си на аерогарата. Феновете зърнаха Кристиано Роналдо и компания само през оградата.

В първата среща от груповата фаза “Орлите” направиха сериозно впечатление срещу Ливърпул, въпреки че загубиха с 2:1. Загубата дойде след няколко изпуснати положения, изравнителен гол на Абало в 90-та минута и попадение от съмнителна дузпа на Джерард секунди преди последния съдийски сигнал.

Реал Мадрид започна с гръмко 5:1 срещу Базел.

Пожелаваме на отбора на Лудогорец и всички фенове първа победа в груповата фаза на Шампионска лига!