Лудогорец Разград с лекота победи Етър с 4:0

Лудогорец Разград  Шампионът Лудогорец Разград победи Етър Велико Търново в двубой от 11-ия кръг на “А” група, който се игра на стадион “Лудогорец Арена” в Разград.

Лудогорец започна много добре срещата и още в 12-та минута Иван Стоянов намери с прекрасно подаване намиращия се в пеналта Миро Иванов, който с добре премерен удар отбеляза първото попадение за “Орлите”.

Няколко минути по-късно гол на Кешада  не бе зачетен заради засада.

В 32-ата защитникът Козмин Моци отбеляза първия си гол с екипа на Лудогорец, след като бе точен с глава, след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

В 54-та минута добра атака на Лудогорец завърши с пас на Миро Иванов към Иван Стоянов, който центрира успоредно на вратата и Кешада с лекота реализира за 3-0.

Влезлият като резерва Димо Бакалов оформи крайният резултат на 4:0 с красиво попадение, след като засече с глава центриране отдясно.

С тази победа Лудогорец се върна на върха в А група, с равен брой точки с Левски, но с по-добра голова разлика.

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Минев, Кейсара, Моци, Гулдан, Дяков, Генчев – к (74 – Бургзорг), Кешада (88 – Дедяк), М. Иванов, Гела (64 – Бакалов), Ив. Стоянов

ЕТЪР: Димитров, Месина, Гаджалов, Макенджиев, Атанасо, Петров – к Садула, Татак, Хасан, Оливейра (46 – Махмат), Тивати