Лудогорец грабна победата и във Варна

лудогорец разград    Лудогорец Разград продължава с победната си серия.

Днес на стадион “Тича” във Варна нашите момчета победиха Черно море с 1:0 и вече имат 5 победи и едно равенство, с което твърдо заеха второто място в класирането.

Мачът бе равностоен, но през второто полувреме разградските футболисти взеха инициативата и обсадиха вратата на Пиргов.

Усилията на играчите на Лудогорец дадоха резултат в 72-а минута. Веско Минев проби в половината на Черно море и опита пас към Михаил Александров. Груба грешка направи Александър Александров, който остави топката да мине между краката му и да стигне до Мишо Александров. Нападателят на Лудогорец пое топката и с добър удар по земята стреля между краката на Илко Пиргов и вкара единствения гол в мача.

До края на мача играчите на Черно море опитаха няколко контраатаки,но не успяха да затруднят вратаря Голубович.

С тази победа Лудогорец е на второ място в класирането с 16т., само на 2 точки след лидера ЦСКА.

Ремонтираният “Лудогорец Арена” очаква Левски следващата неделя.