Лудогорец разгроми Славия с 6:0

лудогорец разград   Отборът на Лудогорец Разград разгроми Славия с 6:0  на стадиона в Каварна.
Хеттрик за разградският тим отбеляза Емил Гъргоров.Другото попадение бе на Мишо Александров.
Мачът започна с натиск на символичните домакини от Лудогорец,като до 15-та минута играта беше изцяло в половината на Славия.
В 23-ата минута Димо Бакалов получи топката отляво в наказателното поле, видя абсолютно непокрития Гъргоров, който с удар от около 13 метра не срещна трудности да преодолее Стефано Кунчев.
В 31-та минута на мача Галин Иванов от Славия получи заслужен жълт картон от главния съдия Антон Генов и след отправени реплики към рефера, получи червен картон.
В 52-та минута Гъргоров отбеляза и второто си попадение.
57-ма минута Мишо Александров бележи за 3:0.
70-та минута хеттрик на Емил Гъргоров, който бе изведен зад гърба на защитата на Славия, след което преодоля Стефано Кунчев и на празна врата не сбърка за 4:0.
В 73-та минута героят на мача Емил Гъргоров отстъпи мястото си на Жуниор Кишада, който само няколко минути след влизането си в игра, засече с глава центиране на Йордан Минев отляво и покачи резултата на 5:0.
В 86-та минута Кишада отбеляза с глава за 6:0.
Така завърши мача.

Лудогорец продължава с отличното си представяне от началото на сезона и вече е лидер във временното подреждане, изпреварвайки шампиона Литекс заради по-добрата си голова разлика.

Отборът на Славия и президентът Венци Стефанов(който твърдеше.че ще свали Лудогорец на земята) дълго ще сънуват  “Разградски Кошмари”.