Лудогорец Разград с трета поредна победа

Лудогорец Разград   Лудогорец Разград спечели трета поредна победа в “А” група.

В играния днес мач на негостоприемния стадион в Търговище разградският тим успя да се наложи над “Светкавица” с минималното 1:0 .

Лудогорец контролираше играта през цялото време и постоянно търсеше път към вратата на домакините.Вратарят на Светкавица Иван Георгиев игра добре и спаси няколко удара на разградските футболисти.

През второто полувреме играчите на Лудогорец вдигнаха темпото на игра и в 81-ата минута,  Станислав Генчев получи топката в наказателното поле, стреля с глава и не остави никакви шансове на Георгиев, пращайки топката в долния десен ъгъл за 1:0.

В даденото от съдията продължение Генчев имаше шанс да удвои резултата от пряк свободен удар , но изстрелът му премина край долния ляв ъгъл на вратата.

С третата си поредна победа отборът на Лудогорец Разград е с 10 точки на 2-ро място в групата преди изиграването на утрешните мачове.

СВЕТКАВИЦА: Ив. Георгиев. Г. Георгиев, Д. Генов, Стоянов, Венков, Кънев (57 – Муахиб), Шоколаров, Димов, Петров, Йорданов, Дамянов

ЛУДОГОРЕЦ: Голубович, Барт, Генчев, Колев (55- Александров), Дяков, Бакалов (62 – Кишеда), Шоко, Иванов (65 – Атанасов), Минев,Гулдан, Марселиньо