Лудогорец Разград завърши 0:0 първия си мач в “А” група

лудогорец разград   Лудогорец Разград спечели първата си точка при дебютния си мач в “А” група.

След първоначален натиск на домакините от Лудогорец , в 11 минута  на мача удар на Марсело с мъка бе спасен от вратаря на Локомотив Лучини.

26 минута- първа опасна атака на Локомотив,Здравко Лазаров стреля опасно към вратата на Лудогорец , но вратарят Голубович спасява.

30 минута – Тодор Колев стреля опасно към вратата на Локомотив, вратарят Лучини с мъка спасява, след което извършва нарушение – жълт картон за Лучини.

Второто полувреме отборът на Локомотив се опита да вземе инициативата.

В 65-ата минута дойде и може би най-спорното положение в целия мач. Центриране от левия фланг беше засечено великолепно с глава от Здравко Лазаров и той вкара топката във вратата на Лудогорец.
Съдията Станислав Тодоров обаче отмени попадението заради засада(малко съмнителна). Зад защитата бяха Базил де Карвальо и Драги Коцев, но те бяха далеч от топката.

Атаките на Лудогорец продължиха и в 77 минута след остра атака удар на Димо Атанасов срещна гредата на вратата на Локомотив Пловдив.

До края на мача и двата отбора направиха още доста опити за спечелване на трите точки , но мачът завърши при резултат 0:0 .

Честито на Лудогорец за добрата игра в първия мач в “А” група и спечелената  първа точка .