Честито Разград! Лудогорец вече е в “А” група

лудогорец разград Честита “А” група на Лудогорец Разград.

Благодарение на грандиозната селекция, направена през зимата от собственика Кирил Домусчиев, нашите момчета са новите членове на “А” група.

Лудогорец завърши 2:2 като гост на Светкавица и ,въпреки че не показа очакваната добра игра, събра 41 точки и кръг преди края е недостижим на първата позиция.

Футболистите от Разград  започнаха добре и натиснаха, което доведе до дузпа в тяхна полза в 13-та минута. Тодор Колев пропусна от бялата точка.  При  контра в 20-та минута опитният играч на Светкавица Даниел Генов би отдалеч, вратарят Емил Михайлов сгреши и му се наложи да извади топката от вратата си.

Лудогорец продължи да натиска и изравни в 55-ата минута. Мирослав Иванов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и направи 1:1. В 70-ата минута тимът стигна до пълен обрат. Разписа се Шенер Ремзи след центриране на резервата Шоко. Малко преди края на мача гол на Станислав Жеков за 3:1 бе отменен заради засада. Христо Александров обаче направи 2:2 минута преди края.

Честита “А” група на всички футболисти, ръководството на отбора и на всички привърженици на футбола в Разград!