Лудогорец победи Добруджа с 4:0

Разградският Лудогорец победи Добруджа с 4:0 и 4 кръга преди края продължава да има аванс от 8 точки пред преследвачите Черноморец (Поморие) и Спартак (Пловдив).

Над 3000 зрители на стадиона в Разград превърнаха срещата в празник, ознаменуван с добра игра и изразителен успех. Привържениците на отбора приветстваха новото попълнение Марселиньо,който беше представен преди първия съдийски сигнал, но не игра в мача.

Лудогорец РазградФутболистите на Добруджа се опитаха да удържат домакините през първото полувреме, но след почивката голмайсторът на Лудогорец Тодор Колев се развихри и отбеляза три гола в 51-ата, 63-ата и 72-ата минута. В 75-ата минута бившият футболист на Борусия (Дортмунд) Михаил Александров реализира последното попадение.

В следващия кръг Лудогорец гостува на Черноморец (Поморие) и се надяваме окончателно да откаже съперника от битката за първото място.